James Gunn popularny reżyser filmów dla Marvel Studios i ostatnio także dla WB-DC nie za bardzo toleruje i darzy sympatią wścibskich paparazzich, których także nazwał półgłówkami!

Według Jamesa Gunna, paparazzi psują cały zamysł produkcyjny filmów i seriali, gdy do sieci wypuszczają swoje zdjęcia zrobione z ukrycia  i w bardzo słabej jakości. Dość często zdjęcia przedstawiają niedokończone wersje niektórych kostiumów lub podkreślają rzeczy, które później zostałyby ulepszone w CGI. Reżyser filmu Suicide Squad dał upust swojej frustracji, żartując na Twitterze, gdy zapytano go, kiedy możemy spodziewać się ujawnienia kostiumów z serii Peacemaker.

Ostatnio do serialu Peacemaker dołączył aktor Chris Conrad w roli Vigilante (znanego z serialu Arrow). Natomiast fan reżysera za pośrednictwem twittera zapytał go o terminie pierwszych zdjęć przedstawiających kostium postaci Vigilante. Reżyser szybko odpowiedział na te pytanie:

Pewnie wtedy, gdy jakiś półgłówek chowający się na drzewie zrobi tandetne zdjęcie, które nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego, gdy będziemy kiedyś na miejscu [produkcji przyp. red.].

James Gunn nie stroi od mówienia prawdy i tego co myśli i uważa, zatem zasługuje na wielki szacunek!