Za nami już przed ostatni odcinek Stargirl, emocje sięgają zenitu, a my oczekujemy już na finał pierwszego sezonu, którego zobaczymy za tydzień. Jednakże już ostatnio działo się naprawdę wiele!

Para zwariowanych złoczyńców czyli Sportsmaster i Tigress udali się na łowy, atakując przy tym rodzinę Stargirl. Sporstmaster udał się do warsztatu Pata Dugana, a Tigress zaatakowała Courtney i jej matkę – Barbarę Whitmore.

Na szczęście podzielona w tamtym momencie rodzina tytułowej bohaterki zdołała pokonać złoczyńców, jednakże później spotkał nas nieoczekiwany zwrot akcji, gdy odwiedziła ich Pani Dyrektor szkoły w Blue Valley, Anaya Bowin znana również jako Fiddler.

Anaya tak naprawdę odziedziczyła skrzypce po swoim mężu, jak i jego przydomek Fiddler czyniąc honory bycia złoczyńcą i członkiem Injustice Society of America. Pani Fiddler spotkała się z Tiggres i Sporstmasterem i wyskoczyła do nich z wielkimi pretensjami, jak i również zaczęła ich znieważać, w tym ich córkę – Artemis…

Niestety dla Anayi, Tigress nie jest ostoją spokoju i nie stroni od przemocy, zatem szybko wystrzeliła w nią strzałę ze swojej kuszy przez co widzowie byli świadkami tego jak złoczyńca zabija drugiego złoczyńcy.

Cóż możemy rzec, jednego mniej… Do zobaczenia w finale!