Producent serialu “Titans” zapowiada wielką opowieść dla postaci granej przez Annę Diop, mowa o Starfire!

Po pojawieniu się Blackfire na Ziemi pod koniec drugiego sezonu Titans, producent wykonawczy Greg Walker zapowiada, że tym razem Starfire będzie miała większą historię do przedstawienia. Ostatnio fani mogli przyjrzeć się nowemu wyglądowi Kory Anders w trzecim sezonie serialu. Natomiast Walker wyjaśnił, że Starfire będzie musiała przekopać się przez własną przeszłość, szukając swojego miejsca we wszechświecie.

Greg Walker podczas rozmowy TVLine na temat trzeciego sezonu Titans, nie zdecydował się ujawnić, czy serial trafi na rodzimą planetę Starfire, Tamaran. Wyjaśnił, że przybycie Blackfire na Ziemię jest katalizatorem jej podróży do odkrywania siebie, chociaż ciekawie będzie zobaczyć, jak postacie takie jak Red Hod czy Scarecrow odgrywają rolę w tej historii.

„W tym roku planujemy duży sezon dla Kory. Pojawienie się jej siostry / nemezis Blackfire wprowadza Korę na ścieżkę, w której to odkrywa zarówno sekrety swojej przeszłości, jak i wskazówki dotyczące jej przeznaczenia… a wszystko to doprowadzi do jej prawdziwego powołania jako Starfire. Poza tym w nowym sezonie mamy w zanadrzu kilka innych niespodzianek dla zagorzałych fanów Starfire.” – powiedział producent serialu.

Nie umiemy się doczekać kolejnego sezonu Titans!