Stacja The CW opublikowała opis do nadchodzącego dopiero w 2021 roku siódmego sezonu serialu The Flash.

Poprzedni sezon został zakończony wcześniej z powodu panującej pandemii, wyemitowanych zostało tylko 19 odcinków, a epizod pod tytułem „Success Is Assured” zakończył się sporym cliffhangerem.

Stacja The CW postanowiła zatem już teraz wydać opis do siódmego sezonu.

Opis siódmego sezonu:

„Barry Allen (Grant Gustin) prowadził normalne życie jako wiecznie spóźniony śledczy w Departamencie Policji w Central City. Jego życie zmieniło się na zawsze po tym, gdy wybuchł akcelerator cząsteczek w S.T.A.R. Labs, tworząc burzową chmurę złożoną z ciemnej materii, która obdarzyła go superszybkością i sprawiła, że stał się najszybszym żyjącym człowiekiem – Flashem.

Po cliffhangerze ostatniego sezonu, w którym nowa Mirror Master (Efrat Dor) zwyciężyła, Flash musi się przegrupować, aby ją powstrzymać oraz by znaleźć sposób na nawiązanie kontaktu ze swoją zaginioną żoną – Iris West-Allen (Candice Patton).

Z pomocą pozostałej części Team Flash, w tym superbohaterów Caitlin Snow (Danielle Panabaker), Cisco Ramona (Carlos Valdes), Ralpha Dibny’ego (Hartley Sawyer) i Nasha Wellsa (Tom Cavanagh), a także przybranego ojca Barry’ego, Joe Westa (Jesse L. Martin), jego partnerki Cecile Horton (Danielle Nicolet),  reporteria Allegry Garcia (Kayla Compton) i genialnego nerda Chestera P. Runka (Brandon McKnight)… Flash ostatecznie zwycięży Mirror Master. Ale czyniąc to, uwolni jeszcze potężniejsze i bardziej niszczycielskie zagrożenie w Central City: takie, które grozi rozerwaniem jego zespołu i jego małżeństwa na strzępy ”.