PODZIEL SIĘ

Na swoim Twitterze Zack Snyder umieścił zdjęcie przedstawiające Darkseida w jego wersji filmu Justice League!

Pierwsze oficjalne kolorowe zdjęcie Darkseida ze Snyder Cutu krąży już po sieci. Tydzień temu Zack Snyder ogłosił, że jego wersja Justice League będzie dostępna w serwisie HBO Max w 2021. roku, czym sprawił radość całej rzeszy fanów związanych z ruchem #ReleaseTheSnyderCut. Snyder Cut ma być kompletnie inny od wersji filmu, którą widzieliśmy w kinach – choćby przez fakt, że zobaczymy w nim jednego z najbardziej klasycznych i najpodlejszych złoczyńców ze świata DC.

To właśnie Darkseid miał pierwotnie pojawić się w „lekcji historii” opowiadanej przez Wonder Woman, jednak w kinowej wersji Ligi jego miejsce zajął Steppenwolf. Według doniesień aktor Ray Porter nagrał wszystkie potrzebne sceny w trakcie trwających do filmu zdjęć, a już za rok na HBO Max zobaczymy wielkoekranowy debiut władcy Apokolips.

Celebrując swoje zwycięstwo, Snyder zamieścił na Twitterze grafikę przedstawiającą młodszą wersję Darkseida, wtedy znanego jeszcze jako Uxas (warto wspomnieć, że czarno-biała wersja tego zdjęcia była wcześniej zamieszczona przez Snydera na portalu Vero). Zobaczcie sami:

Część fanów nie była w pełni zadowolona z faktu, że przedstawiony na grafice Darkseid wydaje się być mocno wychudzony, jednak Snyder zapewnił, że w tej sekwencji złoczyńca jest dopiero „dzieckiem” i że w filmie przyjdzie nam jeszcze zobaczyć dorosłą, większą wersję Darkseida.

VERO: Zack Snyder on that Uxas history lesson picture he shared today: “He’s a baby in this part”. from r/DC_Cinematic