Zaledwie kilka dni temu na Instagramie i Twitterze „Titans” opublikowano tajemniczą zajawkę z logiem Red Hooda, datą 26.10 oraz oznaczonymi pewnymi osobami, które odpowiedzialne są za kostiumy w różnych serialach DC. Internauci spekulowali, jakoby miało chodzić o ujawnienie nowego kostiumu Jasona. Mieli rację!

Na oficjalnym twitterze Tytanów opublikowano dwa concept arty przedstawiające nam postać Jasona już w pełnym stroju Red Hooda. Inspirowany jest mocno jego klasycznym kostiumem z komiksów, także fani tejże postaci będą w pełni usatysfakcjonowani.

titans red hood costume reveal

Jego transformacja była czymś pewnym – sam aktor zdradził, iż istnieje spore prawdopodobieństwo, że otrzymamy Red Hooda w serialu, jednakże raczej nikt się nie spodziewał, że stanie się to tak szybko.

titans red hood concept art

Nie wiadomo też czy zupełnie jak w przypadku Dicka, będziemy musieli czekać na to cały sezon, czy stanie się to gdzieś na jego początku.

Poza tym dręczy nas jeszcze inne pytanie – Czy oznacza to, iż na ekranie pojawi się Joker? Wszakże postać Red Hooda nie będzie miała bez niego większego sensu.

Kontynuacji przygód Tytanów możemy spodziewać się na początku 2021 roku, ale tym razem premiera odbędzie się już na HBO Max.

Co sądzicie o kostiumie?