PODZIEL SIĘ

Producent Frank Marshall zasugerował, że kolejny film o Jasonie Bournie, w którego role wcieli się Matt Damon jest w planach studia Universal Pictures.

Podczas wywiadu na temat długo wyczekiwanego “Indiana Jones 5”, Frank Marshall powiedział co nieco na temat serii o agencie Bourne, która zakończyła się w 2016 roku. Producent wyjawił portalowi Collider, że ma nadzieję na znalezienie producenta filmowego i nowej, świeżej historii, aby powołać serię do życia.

“Lubię serię o Jasonie Bournie i myślę, że jest szansa, aby ktoś zainteresował się stworzeniem kontynuacji. Mam wielką nadzieję, że stworzymy nową historię i znajdziemy kogoś, kto podejmie się wyzwania stworzenia filmu. Rozglądamy się.”

Matt Damon wcielił się w Jasona Bourne’a w “The Bourne Identity”, “The Bourne Supremacy” i “The Bourne Ultimatum” zanim w 2012 roku zastąpiono go Jeremym Rennerem w “The Bourne Legacy”. Film nie przypadł fanom do gustu – nie wniósł nic nowego do serii, a aktorstwo Rennera oceniono jako niezadowalające. W 2016 Damon powrócił do swojej roli, jednak film nie zdołał wzbudzić zainteresowania wśród widzów mimo bardzo dobrej sprzedaży biletów w pierwszy weekend premiery.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Matta Damona w roli agenta Bourne’a?