W sieci pojawiła się plotka o wprowadzeniu wielkiej postaci jakim jest niewątpliwie Doctor Doom do Kinowego Uniwersum Marvela!

Jednakże Marvel Studios zechce zmienić to co widzieliśmy do tej pory, czyli nie zobaczymy Victora Von Dooma, tylko Lucie Von Bardas i jej ojczyznę Latverię.

Wszechświat kinematograficzny Marvela poszerza swoje horyzonty o postacie Fox zakupione w ubiegłym roku przez Disneya. Mając w swoich zasobach postacie z Fantastycznej Czwórki i X-Men za pasem, wiadome jest to, że Marvel chce wprowadzić na duży ekran kultowego złoczyńcę Doctora Dooma. Poprzednie wysiłki filmowe tej postaci były mierne i liczymy na to, że Marvel Studios to zmieni. Jednakże według nowej plotki, nie szybko to zobaczymy…

Aktualnie plotki mówią, że Latveria zostanie wprowadzona przez właśnie Lucię Von Bardas, postać, która zostanie przedstawiona w nadchodzącym projekcie Marvela. Von Bardas była następcą Victora Dooma po tym, jak został obalony z funkcji dyktatora Latverii. W rzeczywistości Von Bardas wcześniej przyjęła już płaszcz Doctora Dooma i wykazywał pewne gwałtowne tendencje.

Chociaż tak naprawdę musimy podejść do tej plotki bardzo rozsądnie i dużym dystansem, ponieważ dziwne jest to, że Marvel tak szybko i łatwo pominąłby Victora, a wprowadził młodziutką i nową postać z komiksów, czyli Lucię zwłaszcza, że Victor posiada tak sporą historię! Miejmy nadzieję, że najpierw pokażą Dooma właśnie w wersji Victora.