Od marca tego roku branża rozrywkowa została wstrzymana z powodu pandemii koronawirusa. Seriale telewizyjne zostały zmuszone do nieoczekiwanego skrócenia swoich sezonów i okazuje się, że drugi sezon Doom Patrol również musi borykać się z tym problemem!

Według Abigail Shapiro, która gra Dorothy Spinner w serialu inspirowanym komiksami DC Comics, czyli Doom Patrol także mógł stracić jeden odcinek z powodu zamknięcia produkcji.

W wywiadzie dla portalu Insider, Shapiro powiedziała, że ​​zostało tylko kilka scen do nakręcenia jeszcze jednego odcinka drugiego sezonu, chociaż przyznała również, jak te zamknięcie odcinka wpłynie na dokończenie tego sezonu.

„Zasadniczo wszystko zostało ukończone. Poza jednym odcinkiem, w którym pozostało nam tylko kilka scen, ale nigdy nie udało nam się go ukończyć. Więc nie wiem, czy ten odcinek kiedykolwiek się pojawi. Nie wiem zbyt wiele o tym, co się teraz dzieje.” – powiedziała aktorka.

Jest to bardzo ważna wiadomość, ponieważ sami oglądamy drugi sezon Doom Patrol na HBO Go i ciekawi nas to, jak to wszystko się zakończy…