Kevin Biegel wyjawił, że głos Spawna z kultowego serialu animowanego, Keith David, grałby MODOKA w anulowanym serialu Marvela New Warriors”.

Ostatnimi czasy serialowy świat Marvela przeszedł duże zmiany. Wiele zapowiadanych, produkowanych, a nawet trwających już serii zostało anulowanych – w tym niesławne już nagłe zakończenie współpracy z Netflixem. Jedną z produkcji, która swój krótki żywot zakończyła nawet przed wejściem aktorów na plan zdjęciowych, było New Warriors”.

Według doniesień, przed anulowaniem serialu udało się nawet nakręcić pilota, który bardzo spodobał się włodarzom Disneya. Niestety, przez brak stacji, która mogłaby emitować „New Warriors” zakończono pracę nad serią, a jedyny istniejący odcinek nigdy nie trafił do szerszej publiki. Jednak ekipa tworząca serial miała co do niego wiele nadziei.

W jednym z ostatnich tweetów, twórca „New Warrios” Kevin Biegel wyjawił, że Keith David, który podkładał głos pod Spawna w animacji HBO z końcówki lat dziewięćdziesiątych, w serialu miałby wcielić się w antagonistę MODOKA – gigantyczną głowę, złowieszczo knującą w swoim krześle-poduszkowcu. Początkowo David został w serialu obsadzony jako Ernest Vigman, który według opisów miałby być prostym robotnikiem stającym w szranki z tytułowymi Warriorsami. Okazuje się jednak, że Kevin Biegel planował poprowadzić tę postać w zupełnie ciekawszym kierunku:

Chcielibyście zobaczyć „New Warriors” i Keitha Davida w roli MODOKA? Cóż, niestety nigdy nie będzie to nam dane, ale można pomarzyć…