PODZIEL SIĘ

Po sieci rozeszła się już informacja, że Ruby Rose, która grała Kate Kane/Batwoman, odchodzi po 1. sezonie z serialu. Fani zastanawiali się kto zastąpi gwiazdę najnowszej produkcji Arrowverse w 2. sezonie. Po wielu spekulacjach wreszcie mamy więcej szczegółów.

Gdy Ruby Rose zrezygnowała ze swojej roli w Batwoman stwierdzając, że praca na planie zabierała zbyt dużo czasu, fani mieli obawy, co stanie się z główną bohaterką. Showrunnerka Batwoman, Caroline Dries, wypowiedziała się na ten temat i uznała, że żadna aktorka nie będzie zastępować Kate Kane. Co więc się stanie z Batwoman? Wychodzi na to, że do serialu zostanie dodana zupełnie nowa postać, która założy kostium starej batwoman.

Vanessa Morgan niedawno udostępniła wiadomości, w której wyraża swoją frustrację na temat małych ról osób o innym kolorze skóry niż biały. Oprócz tego przyznała, że istnieje spora różnica pomiędzy wynagrodzeniem jej a innych osób z obsady Riverdale.

Okazuje się, że Morgan planuje dołączyć do obsady Batwoman, aby wcielić się w główną bohaterkę. Vanessa ma wziąć udział w próbnych nagraniach Batki wraz z innymi członkami obsady.

Nasuwa się jednak pytanie: Co z jej rolą w Riverdale? Czy pogodzi dwie role jednocześnie?; tego dowiemy się dopiero w momencie, kiedy faktycznie dostanie rolę w Batwoman.