Świetna wiadomość dla fanów Flasha Thompsona, ponieważ aktor Tony Revolori potwierdza swój udział w trzecim filmie Spider-Man!

Po raz pierwszy pojawił się on w filmie Spider-Man: Homecoming, wersja Flasha Thompsona autorstwa Tony’ego Revoloriego była zdecydowanie inna niż znane nam wcześniej. Poprzednie wcielenia bohatera grał aktor Joe Manganiello w filmach Sama Raimiego oraz Chris Zylka w filmach The Amazing Spider-Man. W obu różnych historiach filmowych Flash Thompson jest przedstawiany jako brutalny łobuz, który wykorzystuje swoją przewagę fizyczną by zastraszać Petera i innych uczniów. Z drugiej strony wersja Tony’ego Revoloriego była nieco inna.

Jednakże wersja Revoloriego w filmach Spider-Man Disney-Sony jest całkowicie inna, oczywiście również dręczy innych uczniów w tym najbardziej Petera Parkera, którego stara się upokarzać publicznie na każdym kroku, jednakże uwielbia Pajączka i często się do tego przyznaje. Na dodatek w ostatnim filmie mogliśmy zauważyć, że zachowanie Flasha jest spowodowane tym, iż rodzice nie zwracają na niego uwagi i został prawdopodobnie nadto rozpieszczony ich bogactwem. Flash skrywa w środku serca wielki smutek…