PODZIEL SIĘ

Twierdzi się, że Tobey Maguire powróci jako Spider-Man, ponownie w połączeniu z reżyserem Samem Raimim.

Według kanału YouTube Lords of the Long Box, Tobey Maguire powróci jako Spider-Man w sequelu Spider-Man: Into The Spider-Verse wydawnictwa Sony Pictures.

Informacje wskazują na to, że kontynuacja filmu Spider-Man: Into The Spider-Verse będzie dla Maguire’a pożegnaniem jak podobnie miało to w przypadku  pożegnania Roberta Downeya Jr. w The Avengers: Endgame.

Film „będzie także okazją dla reżysera Sama Raimiego do pożegnania się z ukochaną wersją jego postaci”. Również wspomina się, że film ten doprowadzi do wprowadzenia wersji live-action Milesa Moralesa.

Warto wspomnieć, że Sony jest właścicielem praw filmowych do Spider-Mana, dzięki czemu mogą robić, co chcą z tą postacią, ale plotki sprawiają, że brzmi to tak, jakby Marvel Studios było w to zaangażowane.

Sam Raimi powrócił już do Marvela, gdyż reżyseruje Doktora Strange 2, więc może Raimi zostanie w zasięgu i wyreżyseruje drugi film animowany Spider-Man: Into The Spider-Verse.

Film animowany Spider-Man: Into The Spider-Verse stał się bardzo popularny i okazał się dużym sukcesem, a jego kontynuacja ukaże się 7 października 2022 roku. Oczywiście jako, iż jest to animacja, to Maguire jedynie użyczyłby głosu i wyglądu do stworzenia animowanej postaci, ale zawsze lepiej to, niż nic!