Arrow -- "Crisis on Infinite Earths: Part Four" -- Image Number: AR808A_0125r.jpg -- Pictured (L-R): Jon Cryer as Lex Luthor, Melissa Benoist as Kara/Supergirl, Osric Chau as Ryan Choi, Ruby Rose as Kate Kane/Batwoman, Grant Gustin as The Flash, David Harewood as Hank Henshaw/J'onn J'onzz and Caity Lotz as Sara Lance/White Canary -- Photo: Dean Buscher/The CW -- © 2019 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Chociaż epidemia koronawirusa nie ustępuje, ale pracować trzeba, zatem studio The CW  przygotowuje już plan produkcyjny dla takich seriali jak The Flash, Riverdale, Superman & Lois, które powrócą do pracy już za miesiąc.

Teraz Arrowverse ma szansę wrócić do produkcji wcześniej niż przypuszczano. Według nowego raportu Deadline, aktorzy z seriali The CW, takich jak The Flash, Riverdale, Superman i Lois, zostali powiadomieni, że zaczną pracować w Vancouver nad nowymi odcinkami swoich seriali już w sierpniu. Chociaż data rozpoczęcia zdjęć różni się w zależności od danej produkcji, większość z nich powinna rozpocząć się między 20 a 27 sierpnia.

Produkcja będzie odbywała się standardowo w Vancouver. Ponieważ epidemia wciąż trwa, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, aktorzy będą musieli poddać się kwarantannie przez pełne dwa tygodnie po przybyciu do Kanady. To, w połączeniu z wymogiem 30-dniowego powiadomienia SAG, powoduje wznowienie wszystkich produkcji pod koniec sierpnia lub na początku września.