Jeżeli jesteście na bieżąco z „The Boys”, to zapewne kojarzycie Shantel VanSanten, która odgrywa tam rolę żony ButcheraBeccę. Przypominamy, iż pięć lat temu zaangażowana ona była w inne show w klimacie superhero, a mowa oczywiście o Flashu, gdzie wcieliła się w Patty Spivot!

Patty była jednym z funkcjonariuszy policji Central City oraz obiektem westchnień głównego bohatera – Barry’ego Allena. Wydawałoby się, że wszystko między nimi się będzie układać, a widzom zdecydowanie bardziej odpowiadało towarzystwo Spivot niż Iris, gdy nagle ta wyjechała z miasta.

Okazuje się, iż Shantel miała zagościć w serialu na nieco dłużej, jednakże showrunner serialu (wtedy Andrew Kreisberg) zdecydował się, iż dużo wcześniej odeśle jej postać:

„Nie sądzę, że miało to (odejście z serialu) stać się tak szybko. Nie jestem pewna czy ludzie o tym wiedzą, ale pracowałam nad swoim kontraktem, aby móc dokończyć zdjęcia do całego sezonu i pojawić się od czasu do czasu, jednakże showrunnerowi serialu coś we mnie nie pasowało, więc po prostu wrzucił mnie ot tak w pociąg i koniec.”

Wygląda na to, że Andrew po prostu zazdrościł VanSanten nowego kontraktu i „wyrzucił” ją właśnie z tego powodu. Sama aktorka miała nadzieję na powrót, jednakże przy obecnych wydarzeniach w serialu, ciężko sobie wyobrazić, w jaki sposób miałoby to się odbyć.

Przypominamy także, iż Kreisberg został zwolniony w Listopadzie 2017 roku, gdyż wiele aktorek zarzucało mu molestowanie seksualne i przedmiotowe traktowanie aktorek.

„To niezbyt fortunne, że tylko ze względu na swoje osobiste uczucia ucięto kawał dobrej historii. Jestem szczęśliwa, że ta osoba odeszła, gdyż rozwiązało to wiele problemów na planie. Osobiście wciąż przyjaźnie się z wieloma osobami z obsady i to jest super”.

Nie ukrywamy, że z wielką chęcią ujrzelibyśmy Patty ponownie, jednakże sama zauważyła, iż obecnie nie miałoby to zbyt wiele sensu. Szkoda jednak, iż z tak głupiego powodu nie mogliśmy ujrzeć jej nieco więcej w serialu.

Jak wam podobała się postać Funkcjonariusz Spivot?