PODZIEL SIĘ

Stacja The CW w związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 podjęła decyzję o wstrzymaniu nadawania najnowszych odcinków serialu The Flash oraz Legends of Tomorrow.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Stacja nie podała nowych dat premier epizodów. Istnieje możliwość, że emisja odcinków aktualnych sezonów zostanie wydłużona tak, by prace nad następnymi zostały zakończone.

W oczekiwaniu na ogłoszenie dat premier, zapraszamy Was do przeczytania opisów opóźnionych odcinków poniżej.

Legends of Tomorrow 5×08 „Zari, Not Zari”

Pierwotna data premiery: 25 marca (czasu polskiego)

Opis odcinka:

Sara (Caity Lotz), Constantine (Matt Ryan) i Charlie (Maisie Richardson-Sellers) znajdują się w Kolumbii Brytyjskiej w poszukiwaniu kolejnego fragmentu Krosna, ale napotykają problem, którego nie mogli przewidzieć. Zari (Tala Ashe) ma problem z tym  że nie czuje się sobą, więc wybiera się w podróż medytacyjną za sugestią Behrada (Shayan Sobhian). W międzyczasie Ava (Jes Macallan) zgłasza się na ochotnika, by spróbować pomóc Rory’emu (Dominic Purcell) z jego osobistym problemem.

Za reżyserię odcinka odpowiada Kevin Mock, a za scenariusz Morgan Faust i Tyron Carter.

The Flash 6×16 „So Long and Goodnight”

Pierwotna data premiery:  1 kwietnia (czasu polskiego)

Opis odcinka:

Po tym, jak Black Hole zatrudnia Rag Dolla (Troy James), by zabił Joe’ego (Jesse L. Martin), Singh (Patrick Sabongui) sugeruje, by przystąpił on do programu ochrony świadków, ale Joe odmawia zaprzestania prowadzenia śledztwa w sprawie Carvera (Eric Nenninger). W trakcie prowadzenia dochodzenia wraz z Cisco (Carlos Valdes), Ralph (Hartley Sawyer) wpada na Sue (Natalie Dreyfuss). Iris (Candice Patton) staje się podejrzliwa w stosunku do Evy (Efrat Dor).

Za reżyserię odpowiada Alexandra La Roche, a za scenariusz Kristen Kim i Thomas Pound.

Legends of Tomorrow 5×09 „The Grat British Fake-Off”

Pierwotna data premiery:  1 kwietnia (czasu polskiego)

Opis odcinka:

Kiedy Sara (Caity Lotz) wraca do zdrowia po ostatniej bitwie, Charlie (Maisie Richardson-Sellers) zaczyna zauważać, że może z nią być coś nie tak. Wciąż szukając Krosna, Constantine (Matt Ryan) i Zari (Tala Ashe) zostają uwięzieni w 1910 roku wraz z recydywistami. W międzyczasie Ava (Jes Macallan), Gary (Gary Tsekhman) i Rory (Dominic Purcell) wybierają się w podróż, podczas gdy Nate (Nick Zano) i Charlie pozostają na pokładzie Waveridera.

Za reżyserię odpowiada David Geddes, a za scenariusz Jackie Canino.