W pierwszym zwiastunie “WandaVision” mogliśmy głownie skupić się na Elizabeth Olsen i Paula Bettany, to po raz pierwszy spojrzeliśmy także na Teyonah Parris w roli Monici Rambeau!

Ostatni raz mogliśmy zobaczyć Monicę Rambeau jako dziecko w latach 90, kiedy to pojawiła się w filmie Captain Marvel, jednakże na tę chwilę nie znana jest jej rola w serialu “WandaVision”, to spekuluje się, że będzie ona bardzo tajemnicza. W lipcu ubiegłego roku potwierdzono, że postać Monici Rambeau pojawi się w serialu, ale dopiero teraz ujawniona została aktorka, która wcieli się w jej rolę, a mowa o Teyonah Parris.

Zwiastun serialu Ale pokazał nam krótkie ujęcie na Teyonah Parris w roli Rambeau, gdy została wyrzucona z idyllicznego podmiejskiego miasta w ciemność, otoczona przez agentów z bronią, prawdopodobnie z agencji S.W.O.R.D. Fani komiksów wiedzą, że Monica była kolejną odtwórcą roli Captain Marvel, jednakże w zwiastunie nie został pokazany żaden większy szczegół jak kostium oraz czy posiada moce, ale prawdopodobnie jest ich posiadaczką, ponieważ na zwiastunie widzimy jej bardzo silny i dziwny lot.