To już koniec z Iron Manem, jednakże szybko dostaniemy jego żeńską wersję i to nie jako kinowy film, ale serial na platformie Disney+!

Szef Marvel Studios, Kevin Feige stał się dzisiaj chyba najpopularniejszym człowiekiem, ponieważ media na całym świecie przekazują jego wiadomości o przyszłości Marvel Studios i platformy Disney+.

Czeka nas pewna rewolucja, ponieważ rozrywka i to prawdopodobnie z powodu epidemii wkracza w świat streamingu. Po szokującej decyzji Warner Bros. odnośnie tego, że filmy wrzuci bezpośrednio na platformę HBO Max, czas na Marvel Studios, które właśnie dzisiaj zapowiedziało wiele nowych produkcji serialowych.

Głośnym tytułem bez wątpienia jest Tajna Inwazja, czyli adaptacja głośnej serii komiksów Marvela, w której to rasa Skrulli podszywała się pod wielu znanych herosów Marvela – taki obrót spraw był częścią większego planu podboju Ziemi. Wiemy, że w serialu pojawią się Samuel L. Jackson jako Nick Fury i aktor wcielający się w Talosa, Ben Mendelsohn.

Drugi serial o którym wspomniałem już na samym początku skupi się na postaci potencjalnej następczyni Iron Mana, Riri Williams czyli Ironheart. W rolę młodej, genialnej wynalazczyni wcieli aktorka Dominique Thorne.