PODZIEL SIĘ

Stacji The CW udało się zgromadzić większość naszych ukochanych postaci w jednym wydarzeniu, by stworzyć dla nas epickie widowisko. Stało się to swego rodzaju „crossoverową” tradycją, która będzie kontynuowana!

Najnowszy crossover był adaptacją klasycznej fabuły komiksu zatytułowanego „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” i podobnie jak materiał źródłowy, 5-częściowe wydarzenie zakończyło się nieodwracalną zmianą Arrowverse. Mimo że bohaterowie byli w stanie uratować multiwersum, to jednak doprowadziło do dużych zmian w świecie Arrowverse, które mogą być potencjalną podstawą do nowego pomysłu dotyczącego kolejnego crossoveru.

Niektórzy fani patrzą w przód, doszukują się fabuły w komiksach, które mogą posłużyć jako inspiracja dla takiego przedsięwzięcia. Jeden z fanów zapytał producenta Marca Guggenheima, czy są już plany na kolejny crossover i chociaż Guggenheim nie ujawnił żadnych szczegółów, potwierdził, że zespół energicznie nad tym pracuje oraz wie, jakie będzie następne wydarzenie.

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach obejmował takie seriale jak: Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow oraz Batwoman. Podobnie jak komiksy, na których oparto crossover, fabuła koncentrowała się na naszych bohaterach, którzy próbowali zapobiec zniszczeniu przez Anti-Monitora każdego świata w multiwersum. Crossover był jednym wielkim smaczkiem dla prawdziwego fana „Arrowverse” oraz DC Comics, ponieważ można było w nim dostrzec dużo easter eggów!