Salma Hayek wykorzystując wolny czas pozostawania w domu wzięła udział w krótkim wywiadzie dla portalu Total Film, opowiadając o swoich odczuciach grania w “The Eternals”.

Gdy Marvel Studios zapowiedziało swój nowy, wielki projekt na wzór Avengersów, czyli The Eternals, wielu fanów zastanawiało się co i jaką ilość bohaterów w nim zobaczymy. Chociaż produkcja MCU inspiruje się komiksami, to nieco wprowadza pewne swoje zmiany w fabule filmu. Najgłośniej fani zareagowali, gdy do obsady filmu dołączyły nieco wysłużone już aktorki, które ostatnimi czasy nie znajdują się w orbicie zainteresowania producentów filmów, czyli Salma Hayek i Angelina Jolie.

Postać Salmy Hayek, Ajak została stworzona przez Jacka Kirby’ego i po raz pierwszy pojawiła się w komiksie The Eternals #2 i pierwotnie była mężczyzną! W historii komiksów, Ajak miał kilka spotkań z Thorem i był w pewnym momencie czczony przez Azteków i Inków jako bóg. Chociaż nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądać postać Ajaka w roli Salmy Hayek to możemy się dowiedzieć, iż będzie ona liderem zespołu Eternals.

Podczas wywiadu aktorka opowiedziała o swojej roli superbohatera i aktorach, którym nigdy nie wróżono takiej roli:

„W wieku 53 lat – w końcu! – Mogę być superbohaterem. Gram Ajaka, który jest przywódcą superbohaterów i wszyscy są aktorami, których nigdy nie wyobraziłbyś sobie w takiej roli! Z wyjątkiem Angeliny [Jolie]. Angelina – urodziła się jako superbohater!” – powiedziała Hayek.

Jak myślicie, czy Salma spisze się w tej roli i w takim potężnym filmie?!

Sexy Salma Hayek GIF - Find & Share on GIPHY