Czy Starro pojawi się w filmie The Suicide Squad? Tak sugeruje materiał wideo opublikowany podczas DC Fandome, a fani szybko to podchwycili!

Jeśli przyjrzysz się uważnie zakulisowemu spojrzeniu na The Suicide Squad, a bardziej temu co możecie zobaczyć na ponizszym zrzucie to na samej górze, niektórzy żołnierze, z którymi walczy Suicide Squad, wydają się mieć jasnoróżowy i niebieską rzecz na twarzach. To właśnie sugeruje, że może to być sprawka Starro!

Starro to kosmiczna rozgwiazda, która w zasadzie może zatrzasnąć się na złoczyńcach i bohaterach, aby poddać ich zaklęciu kontroli umysłu, w celu powiększenia swojej armii. Żołnierze, z którymi walczyła drużyna, mogli być po dobrej stronie i po prostu wydaje się, że spełniali rozkazy Starro.

Starro pojawił się po raz pierwszy w 1960 roku w komiksie The Brave and The Bold # 28. Starro jest właściwie pierwszym złoczyńcą, który kiedykolwiek walczył z Ligą Sprawiedliwości w komiksach. Może to być wynikiem zakończenia Batman v Superman, w którym Lex Luthor wspominał, że kosmos wie o śmierci Supermana. Być może wtedy Starro dowiedział się o tym i wszedł do naszej atmosfery, aby zawładnąć ziemią. Oczywiście w filmie nie spotka na swojej drodze żyjącego już Supermana, ale będzie miał do czynienia z innymi supersiłami!