PODZIEL SIĘ

Aktorka, która gra główną rolę w nadchodzącym serialu “Stargirl” skomentowała pewną możliwość crossoveru z “The Flash”!

Brec Bassinger w roli Stargirl zadebiutuje w przyszłym miesiącu najpierw na platformie DC Universe, a później w The CW. Ostatnio producenci serialu potwierdzili, że będzie on dużą częścią Arrowverse, czyli ma zastąpić serial Arrow, który był genezą powstania bohaterskiego uniwersum stacji The CW.

Podczas ostatniego wywiadu z IGN, Brec Bassinger ujawniła, że odbyły się dyskusje na temat pojawienia się Stargirl w odcinku The Flash i miała być częścią dłuższej historii, jednak do pomysł nie został zrealizowany, a bohaterka otrzyma swój serial.

„Były rozmowy o tym, że Stargirl zadebiutuje w odcinku Flasha mając przy tym dłuższą historię, ale tak się nie stało w tym sezonie, ale myślę, że to byłaby najfajniejsza rzecz. Ponieważ moja rodzina ogląda serial The Flash od wielu lat!”.

Oczywiście to tylko jedna możliwość, ponieważ aktorka powiedziała, że marzy o crossoverze z Supergirl!

“Ostatniej nocy oglądałem kilka wywiadów z Melissą [Benoist], a ona jest po prostu najlepszą Supergirl! Założę się, że Stargirl i Supergirl byłyby dynamicznym duetem. To byłoby po prostu niesamowite. Więc tak, moje nadzieje są duże. Naprawdę, naprawdę mam na to nadzieję. Ale na razie nic nie jest w planach, tylko trzymam za to kciuki.” – powiedziała aktorka dla IGN.