Po ponad 7 latach od pożegnania się obsady 90210 z West Beverly Hills High ekipa zebrała się ponownie.

Annalynne McCord, Michael Steger, Shenae Grimes Beech, Matt Lanter, Tristan „Mack” Wilds, Trevor Donovan, Jessica Stroup i Jessica Lowndes pojawili się w odcinku specjalnym 9021OMG! The Cast Tells. Program jest dostępny w Stanach na The CW Seed od 25 listopada.

Epizod prowadzi Matt Cohen, który w serialu wcielał się w rolę Jeremy’ego. Gwiazdy opowiadają o występach gościnnych, dramatach na planie oraz o zakończeniu serialu.

Oczywiście obsada świetnie się bawi, wspominając skomplikowaną dynamikę serialu za kulisami: „Byliśmy dziećmi” – mówi Jessica Stroup. „Dosłownie razem dorastaliśmy. Byliśmy rodziną i walczyliśmy jak rodzina”.

 

Początkowo to Hilary Duff otrzymała propozycję roli Annie Wilson, więc jak wspomina Shenae Grimes Beech: „Czekałam miesiąc, będąc pewna w 100%, że tak się nie stanie. Powiedzieć, że byłam zachwycona, to za mało. Nie mogłam uwierzyć, że widziałam swoje zdjęcie obok Hilary Duff w internecie”.

Trevor Donovan przyznaje, że nawet jak na standardy CW był „wyjątkowo stary”, aby grać licealistę. Krótko odniósł się do negatywnej reakcji, jaką otrzymał w mediach społecznościowych za to, że został obsadzony jako nastolatek w wieku 30 lat. Również Michael Steger dostał rolę, mając 29 lat. W międzyczasie Ryan Eggold miał tylko 25 lat… i grał ich nauczyciela.

Gwiazdy podzieliły się jeszcze wieloma ciekawymi i śmiesznymi anegdotami, np. dotyczącymi epizodycznej roli w pilocie aktualnej księżnej Meghan Markle.

90210, spin-off Beverly Hills 90210, był emitowany od 2008 roku.  Mogliśmy obserwować Annie, Dixona i resztę paczki uczniów ekskluzywnej szkoły przez 5 sezonów. Oryginalna seria dostała wznowienie w zeszłym roku przez Fox jako BH90210, ale została anulowana po jednym sezonie.