Showrunner serialu The Flash, Eric Wallace, chciałby ponownie zobaczyć spotkanie dwóch Barry Allenów w wykonaniu aktorów: Ezry Millera i Granta Gustina.

Podczas crossoveru Arrowverse Crisis on Infinite Earths aktor Grant Gustin stanął twarzą w twarz z Ezrą Millerem dzięki nowej koncepcji DC Multiverse. Gustin gra Barry’ego Allena w Arrowverse czyli superbohaterskiego uniwersum stacji The CW. Podczas gdy Miller wciela się w Flasha z filmów DC Extended Universe, więc ten moment był dla widzów co najmniej sporym zaskoczeniem.

Podczas niedawnego wywiadu dla portalu DiscussingFilm, showrunner serialu The Flash, Eric Wallace opowiedział o gościnnym epizodzie Ezry Millera w Arrowverse. Został także zapytany o kolejne potencjalne spotkanie dwóch aktorów grających Flasha, czyli Granta Gustina i Ezry Millera, Wallace odpowiedział:

„Bardzo bym chciał, żeby Grant pojawił się gdzieś w ich kinowych wersjach. Dałbym mu kilka tygodni wolnego. Nie wiem, czy to zrobią, ale podsyłam im ten pomysł. Ponieważ wiem, że Grant byłby tym podekscytowany. Myślę, że mógłby się zabawić. Powiedziałem też Ezrze, że z otwartymi ramionami powitamy go z powrotem. Chciałbym mieć go z powrotem na dłużej, na cały odcinek Flasha, jeśli uda nam się to jakoś sprawić. Harmonogramy są mocno zajęte. To bardzo zajęty człowiek. Ma nie tylko na głowie The Flash, ale także inne projekty. Więc nie wiem, czy jest to możliwe, ale wiem, że nie jest to niemożliwe, ponieważ udowodniliśmy to w Kryzysie. Więc zamierzam być pełen nadziei i energii. Miejmy nadzieję, że któregoś dnia wcześniej, a nie później, zobaczymy dwie wersje Flashów Ezry i Granta razem, a dla każdego, kto przeczyta ten artykuł, z przyjemnością pomogę wytłumaczyć ten pomysł.”

Z kolei później zapytano Wallace’a, czy były prowadzone jakieś rozmowy dotyczące ponownego spotkania dwóch aktorów Barry’ego Allena:

“Nie? Nie, ale chciałbym. Zaufaj mi, chciałbym.” – odpowiedział showrunner.