PODZIEL SIĘ

Według gwiazdy pierwszej części przygód nastolatka obdarzonego boskimi mocami, kręcenie scen drugiej części rusza już niedługo.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Asher Angel, który w pierwszym Shazam! wcielił się w Billy’ego Batsona w niedawnym wywiadzie dla ET Live potwierdził, że film już wkrótce zacznie właściwą produkcję. Obok Angela główną rolę, czyli dorosłą super-wersję Billy’ego zagra Zachary Levi, a film wyreżyseruje David F. Sandberg.

“Myślę, że wkrótce zaczniemy filmować, więc jestem bardzo podekscytowany”, stwierdził Angel. “Nie wiem, co [się dzieje] – jeszcze nie przeczytałem scenariusza.”

Poniżej cały wywiad ET Live z Angelem. Dla niecierpliwych, wątek Shazam! 2 poruszany jest w 5:15.

Zapytany o jego zbliżające się spotkanie z Levim, Angel dodał:

“Jestem bardzo podekscytowany. Nie mogę się doczekać, tego spotkania. Wydaje mi się, że nie widziałem go od tak dawna. Ciągle zaprasza mnie do Teksasu – cóż, ja też się tam zapraszam, bo tam właśnie mieszka – ale on na to: “Asher, przyjedź do Teksasu”. Mówię: “Stary, gdzie moje zaproszenie?” Ale on jest najlepszy, jestem z niego tak dumny i nie mogę się doczekać, żeby się z nim spotkać.”

W czerwcowym wywiadzie z Associated Press Levi przewidywał, że filmowanie sequela rozpocznie się późną wiosną lub na początku lata 2020 roku. Aktor powiedział później, że studio Warner Bros. chce rozpocząć realizację filmu “jak najszybciej” z powodu młodych aktorów – 17-letniego Angela i 16-letniego Jacka Dylana Grazera (Freddy Freeman).

“Prawda jest taka, że tak naprawdę nic nie wiem”, Levi powiedział o sequelu podczas letniego konwentu w Niemczech. “Wiem, że niedługo porozmawiam z moimi szefami o tym, co to za pomysł i dokąd zmierzamy z nowym filmem, ale naprawdę wiem tylko, że New Line, nasze studio i Warner Brothers, nasze studio macierzyste i DC, nasi producenci i kierownictwo oraz wszyscy, którzy są zaangażowani w cały proces decyzyjny, wszyscy są bardzo zadowoleni z tego, co zrobiliśmy. Za drugim razem chcą zrobić jeszcze więcej i teraz, kiedy rozmawiamy o tym, jaki będzie sequel, tworzą fabułę filmu”.

 

“Jedyne co wiem, to że chcą to zrobić jak najszybciej, bo te dzieciaki rosną jak na drożdżach, więc jeśli nie zrobimy tego na wczoraj, to będzie za późno, bo będą za starzy.”

Czujemy, że moglibyśmy zrobić więcej z rodziną Shazama. Dopiero co ich przedstawiliśmy, ale można by przekonać się, jak działają jako rodzina bohaterów” – powiedział Sandberg, zapytany przez Backstory Magazine o możliwe kierunki kontynuacji. “Wrzuciliśmy małą scenę między napisami z Mister Mindem, można by pójść tą drogą. Albo można przedstawić innego złoczyńcę. W świecie Shazama jest wielu do wyboru.

Premiera Shazam! 2 jest zaplanowana na 1 kwietnia 2022 roku.