PODZIEL SIĘ

Zastanawiacie się, jakie seriale pojawią się w tym tygodniu? W takim razie przychodzimy z pomocą! Mamy nadzieję, że nieco ułatwimy wam sprawę.

Poniżej przedstawiamy również opisy poszczególnych odcinków:

Batwoman 1×19 „A Secret Kept from All the Rest”

Kiedy członkowie inteligencji (pewna warstwa społeczna) Gotham zaczynają znikać, komandor Kane, Sophie i Crows szukają najnowszego, morderczego zagrożenia dla miasta. W międzyczasie Kate jest pochłonięta czyjąś zdradą i zaczyna kwestionować lojalność wszystkich wokół niej, kiedy najbardziej jej potrzebuje. Więc kiedy Luke i Julia zaginą, Batwoman musi polegać na Mary i byłym wrogu, aby ich uratować. Tymczasem Alice zachęca Tommy’ego Elliota do pomocy w zdobyciu nieuchwytnego przedmiotu, którego szuka także jej siostra.

Supergirl 5×18 „The Missing Link”

Supergirl (Melissa Benoist) i drużyna zmierzą się z Rama Khanem (gościnnie Mitch Pileggi) i Lewiatanem. Tymczasem Lena (Katie McGrath) i Lex (gościnnie Jon Cryer) muszą połączyć siły, kiedy Project Non Nocere nie wypala, pozostawiając rodzeństwo w poważnym niebezpieczeństwie.

Flash 6×19 „Success is Assured”

Barry (Grant Gustin) rozważa ryzykowny plan uratowania Iris (Candice Patton) z Lustrzanego Wymiaru. Ralph (Hartley Sawyer) próbuje powstrzymać Sue (guest star Natalie Dreyfuss) przed popełnieniem ogromnego błędu, który mógłby zniszczyć jej życie.

Legends of Tomorrow 5×11 „Freaks and Greeks”

Legendy wracają do college’u i tworzą bractwo, aby spróbować odzyskać starożytny artefakt zwany Kielichem Dionizosa, który pomoże Charlie (Maisie Richardson-Sellers) obsługiwać Krosno Przeznaczenia. Dumny z bycia z powrotem w swoim college’u, Nate (Nick Zano) poddaje się urokowi Dionizosa, dając mu znać o planie Sary (Caity Lotz), Astry (Olivia Swann), Avy (Jes Macallan) i Charlie, aby odzyskać kielich. Tymczasem podczas wspólnego weekendu, Rory (Dominic Purcell) zabiera Litę (guest star Mina Sundwall) na wycieczkę po college’u, ale Rory zostawia ją z nieoczekiwanego powodu.