PODZIEL SIĘ

W najnowszym odcinku The Flash, Nash Wells wspomniał, że kiedyś spotkał się ze stworzeniem, które brzmi podejrzanie podobnie do pierwszego złoczyńcy Justice League of America, tak mowa o Starro!

W najnowszym odcinku „Egzorcyzm Nasha Wellsa” Harrison „Nash” Wells został opętany przez Eobarda Thawne’a. Zespół STAR Labs umieścił go do rurociągu jako środek ostrożności, ponieważ Reverse-Flash zawsze był ich największym zagrożeniem. Kiedy debatowali, co robić dalej, zdali sobie sprawę, że Nash ma w głowie wiele fal mózgowych – Thawne’a i wszystkich innych sobowtórów Wellsa. Potrzebowali jednak urządzenia, które je oddzieli i wtedy właśnie wkracza nawiązanie do Starro.

Nash, a raczej Thawne, który dobrze grał Nasha wspomniał zespołowi STAR Labs, iż w swojej torbie posiada neuronograf, który pomógł mu zatrzymać inwazję “psychicznej rozgwiazdy na Ziemi-26”.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/db/Starro.jpgStarro zadebiutował w komiksie Brave and the Bold # 28 w 1960 roku i był pierwszym złoczyńcą, który zmierzył się z Ligą Sprawiedliwości w skład której wchodzili następujący bohaterowie: Flash, Wonder Woman, Aquaman, Green Lantern i Martian Manhunter. Choć jest kosmitą, Starro wygląda jak rozgwiazda, tak jak właśnie wspomniał Nash, do tego Starro jest medium, co pozwala mu sprawować kontrolę nad innymi istotami. Po raz pierwszy zaatakował mieszkańców Happy Harbour z zamiarem przejęcia świata.