PODZIEL SIĘ

Zaraz przed pandemią koronawirusa, premierę miała produkcja traktująca o ponaddźwiękowym niebieskim jeżu, czyli „Sonic the Hedgehog”, która pomimo wielu obaw ze strony internautów, okazała się sporym sukcesem, jednocześnie stając się jedną z najlepszych filmowych adaptacji gier video. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, iż niedawno oficjalnie ogłoszono rozpoczęcie prac nad sequelem!

Pierwsze trailery nie wróżyły produkcji zbyt dobrze, głównie ze względu na koszmary wygląd głównego bohatera, który zmieniono ze względu na burzliwe opinie fanów.

Sam film przyjął się bardzo pozytywnie, choć nie zrobił takiego szału jak „Detektyw Pikachu”, to jednak odbiór i zarobek był na tyle dobry, że zdecydowano, iż powstanie sequel, nad którym właśnie pracuje studio Paramount.

Sam reżyser produkcji od jakiegoś czasu dawał nam wskazówki, jakoby taka kontynuacja miała powstać, nie można także zapomnieć o ostatniej scenie w filmie, która mocno to sugerowała. Plotkuje się także, iż miałoby powstać jedno większe uniwersum – osobiście uważam, że byłby to strzał w dziesiątkę!

Niestety na ten moment nie dostarczono nam więcej informacji, a jedyne czego możemy być pewni, to tego, iż na ekranie pojawi się bardzo ważna dla Sonica postać – jeżeli nie wiecie, o kim mówię, to wolę po prostu nie psuć niespodzianki.

Pierwsza część została już wydana na DVD i Blu-Ray, ale w USA. Niestety nie wiemy, kiedy film pojawi się na tych nośnikach w naszym kraju…