Reżyser Ron Howard potwierdził, że mimo wielu krążących plotek, sequel filmu “Solo: A Star Wars Story.” nie jest na razie w planach Disneya ani Lucasfilmu.

“Solo” jest jednym z nowszych projektów Lucasfilmu, który nie osiągnął większego sukcesu. Od samego początku ekipa filmowa zmagała się z wieloma problemami – jednym z nich było zastąpienie reżysera Ronem Howardem, który musiał nakręcić od nowa większość filmu, co zwiększyło budżet do 270 milionów dolarów. Mimo otrzymania większości dobrych recenzji, film zarobił jedynie 392 miliony dolarów na całym świecie.

Większości fanów historia młodego przemytnika przypadła do gustu – narodziły się więc plotki wokół rzekomego sequela przygód Hana Solo. Zastanawiano się, czy potencjalna kontynuacja trafiła by na ekrany filmowe czy na platformę Disney +. Wreszcie reżyser, Ron Howard rozwiał wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Podczas wywiadu na antenie Radio Andy w programie SiriusXM, Howard przyznał, że na ten moment nic mu nie wiadomo o powstawaniu kontynuacji historii Hana Solo.

“Cóż, na ten moment sequel nie jest nawet w planach. Muszę przyznać, że to wspaniałe uczucie być częścią filmu, który tak spodobał się publiczności, mimo że ani trochę się tego nie spodziewałeś… Zważając na wyboistą drogę tego projektu.”

Czy mimo wszystko chcielibyście obejrzeć sequel “Solo: A Star Wars Story”? Dajcie znać w komentarzach!