PODZIEL SIĘ
Green Lantern Ryan Reynolds

Ostatnia wiadomość o wydaniu przez Warner Bros filmu Justice League: The Snyder Cut dało wiele nadziei fanom na zobaczenie postaci Green Lanterna, czy Ryan Reynolds miałby szansę na powrót do swojej dawnej roli?!

W sieci od razu pojawiły się takie plotki dotyczące powrotu Ryana Reynoldsa do filmów DC Comics, co byłoby niesamowitą sprawą! Fanów tego Snyderowskiego wydania zadowoli nawet krótkie cameo Zielonej Latarni, a Warner Bros może mieć szansę na skuszenie Reynoldsa, ponieważ na tę chwilę aktor prawdopodobnie nie posiada żadnego podpisanego kontraktu z Disney, gdy przejęli prawa do Deadpoola od 20th Century Fox.

Epidemia koronawirusa również nie ułatwia Disneyowi planowanie kolejnych filmów, a w ciągu najbliższych trzech lat nie było mowy o premierze projektu z Deadpoolem. Jest tylko wielka cisza. Natomiast Warner Bros nie dość, że zamierza odnowić JL, to na dodatek od dwóch lat zapowiedział wielki projekt Green Lantern Corps, gdzie rola Hala Jordana nadal jest otwarta.

Zatem Reynolds nie musi długo się zastanawiać, a gdy otrzyma telefon od włodarzy WB to może od razu rozpocząć z nimi biznesową rozmowę, gdyż według wielu plotek prezydent Marvel Studios, Kevin Feige nie jest zbytnio zainteresowany postacią Deadpoola ze względu na jego dość specyficzny czarny humor. A sam twórca tej postaci, Rob Liefeld wypowiedział się w ostatnim wywiadzie, że Marvel na tę chwilę nie planuje nic wobec filmu Deadpool 3.

Chcielibyście zobaczyć powrót Reynoldsa do WB-DC w roli Hala Jordana?