PODZIEL SIĘ

Chad Stahelski ujawnił nowe informacje dotyczące czwartej części serii Johna Wicka.

Zakończenie zeszłorocznego hitu John Wick 3 zapowiedziało, że historia ulubionego kilera ostatnich lat jeszcze się nie skończyła. I choć na kontynuację przyjdzie nam jeszcze długo poczekać dowiedzieliśmy się pewnych informacji na temat nowej części.

Do tej pory znaliśmy jedynie zarys fabuły. Teraz za pośrednictwem wywiadu reżysera z “Collider” dowiedzieliśmy się nieco więcej. Twórcy chcą wykorzystać pomysł Keanu Reevesa, który aktor przedstawił w trakcie podróży promocyjnej do Japonii. Szczegółów nie znamy, jednak podobno wątek łączy się z historią trzeciej części, scenarzyści chcieli go wykorzystać w poprzednich epizodach, jednak jest on na tyle duży, że nie było to możliwe.  Studio, usłyszawszy pomysł “przyklepało” go i tym samym wątek będzie główną osią fabularną nadchodzącej, czwartej części.

Tym samym otrzymaliśmy sygnał, że film jest daleki od realizacji. Dopiero tworzony jest scenariusz i opracowywana fabuła. Przyznał to sam reżyser mówiąc, że “posiadają jedynie wstępny zarys historii”.

Ze względu na obecną sytuację wirusową a także prace Keanu Reevesa oraz Chada Stahelskiego na planie “Matrixa 4” prace idą bardzo wolno, a sama premiera została mocno przesunięta. Kilka dni temu została ogłoszona nowa data – 27 maja 2022 roku!