PODZIEL SIĘ

W końcu Pani reżyser filmu Wonder Woman 1984 wyjaśni to na co fani czekali już od początku informacji castingowych, czyli dlaczego w filmie pojawi się dwóch złoczyńców i w jakim celu połączyli oni siły!

Patty Jenkins porozmawiała z SyFy o nadchodzącym filmie, a w szczególności o przeciwnikach Wonder Woman:

„To, co sprawia, że ​​Barbara zamienia się w Cheetah, to poczucie, że nigdy nie była tak dobra jak ktoś taki jak Diana. Przypomina mi ona niektórych ludzi, których znałam, którzy mają tak niską pewność siebie, że zawsze się powstrzymują. Potem, gdy zaczynają przyjmować zmiany, pojawia się ta brzydka narastająca niechęć do wszystkiego.” – powiedziała Jenkins.

Barbara Minerva zainteresowała Maxwella Lorda ze względu na jej zawód archeologa. Oczywiście Lord chciał ją wykorzystać dla swoich potrzeb, a pewnie przy tym zmieniła się ona w złoczyńcę o pseudonimie Cheetah.

Jenkins oświadczyła również, że: „Max Lord pojawia się w filmie przez większość czasu, jest Królem Infomercials i sprzedaje on marzenie publiczności, on potrafi zrobić wszystko, aby odnieść sukces. Ale czasami, kiedy dostajesz to, czego chcesz, to wielkość wiąże się z ceną. Więc taki jest Maxwell Lord.”

Mamy więc jednego złoczyńcę, który oferuje sukces za pewną cenę, a drugiego w postaci Cheetah, która zrobi wszystko, by być jak Diana. Brzmi to jak świetny crossover, ale okropnie dla Wonder Woman. Na szczęście znów ma Steve’a Trevora, więc może nie będzie samotna jak nam się tylko wydaje!