Warner Bros. Studio otrzymało wielki podziw i ukłon ze strony reżysera znanego z filmów Marvel Studios, Joe’go Russo wobec decyzji o wczesnej premierze “Wonder Woman 1984” bezpośrednio na platformę HBO Max!

Warner Bros. już dwukrotnie przekładali premierę filmu Wonder Woman 1984, jednakże prawdopodobnie nie chcieli już tego robić po raz kolejny, a tak naprawdę nadal nie widać światełka w tunelu, które mogłoby oświecić drogę i kierunek branży rozrywkowej. Niestety epidemia koronawirusa nie ustępuje, a na świecie nadal panują wielkie obostrzenia.

Drugi film o bohaterskiej Amazonce trafi na platformę streamingową HBO Max, jak i również do kin w święta Bożego Narodzenia 25 grudnia br. Najbardziej zszokował świat decyzja o udostępnieniu filmu właśnie na platformę streamingową co jest równoważne z tym, iż film w świetnej jakości szybko rozejdzie się po warezach czy innych pirackich stronach.

W ostatnim wywiadzie dla portalu Collider, Joe Russo wybitny reżyser filmów Avengers był pewny podziwu i ocenił decyzję opublikowani filmu na platformę streamingową jako bardzo “odważna”.

Może Marvel w końcu nie będzie dalej robił problemów z filmem Black Widow i również udostępni go na swojej platformie Disney+?!