“Bez ciebie to nie święta” – czyli nowa powieść autorki Beth Reekles, która trafi prosto w serce każdej niepoprawnej romantyczki!

To nie będzie długa recenzja, tę książkę po prostu trzeba przeczytać! Must have świątecznej biblioteczki. Zresztą… Kto nie lubi świąt? Cudownej magii, mandarynek, wspólnego pieczenia pierników, choinki, prezentów, pocałunków pod jemiołą? Uroczo prawda?

W przerwie pomiędzy świątecznymi zakupami, porządkami, gotowaniem tradycyjnych potraw sięgnij po przyjemną, lekką powieść świąteczną – „Bez Ciebie to nie święta” Beth Reekles. Myślę, że ta książka swoją mocą odczarowałaby NAWET oziębłość natury Ebenezera Scrooge’a.

Jestem bardzo ciekawa którą bohaterkę polubicie bardziej – zakochaną w świętach Elosie, czy może bardziej przyziemną pracoholiczkę Care? Nie chcę Wam zdradzić fabuły – podobno ludzie nie lubią spojlerów. Zatem nie trać czasu – po prostu przeczytaj!

Dlaczego? Zdradzę Wam tylko odrobinkę, boooo… Jedna miłosna historia w święta to już COŚ, a co powiecie na dwie miłosne historie? Ponadto święta to czas, który spędzamy z naszymi najbliższymi. A co gdyby osoba najbliższa naszemu sercu postanowiła nie zjawić się w święta? Wszakże to czas w którym dostrzegamy wiele małych rzeczy, trudno byłoby nie zauważyć nieobecności bliskiej nam osoby. Jak myślicie czy zapracowana Cara ostatecznie odwiedzi samotną Elosie? Sprawdźcie koniecznie!

Nie czekaj, kup teraz. Idealny prezent na święta!

Opis wydawcy

Świąteczne opowiadanie autorki bestsellerów The Kissing Booth.

„Jak to: nie przyjedziesz do domu na święta?”

Eloise, zdeklarowana maniaczka Bożego Narodzenia, nie może się już doczekać Świąt. Nie rozstaje się z playlistą z piosenkami Michaela Bublé i organizuje szkolne jasełka. Jej świątecznego entuzjazmu nie jest w stanie ostudzić przystojny sąsiad Jamie, który zachowuje się jak Grinch.

Niereformowalna pracoholiczka Cara – bliźniaczka Eloise – ma na Święta zupełnie inne plany. Zamierza intensywnie pracować, a także dowiedzieć się, jaki sekret skrywa przed nią jej chłopak George – pozornie bez skazy.

Siostry do niedawna były sobie bardzo bliskie, ale odkąd Cara przeprowadziła się do Londynu, wszystko się zmieniło. Eloise nie daje jednak za wygraną. Zapowiada się białe Boże Narodzenie – więc wyglądną na to, że Cara – przy małej pomocy swojej siostry – nie zdoła się oprzeć magii tych cudownych chwil… Czy aby na pewno?

Autor: Beth Reekles
Kategorie: Książki / proza obyczajowa / literatura obyczajowa
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Insignis Media
Wymiary: 12.5×19.5
EAN: 9788366575387
Ilość stron: 276
Data wydania: 2020-11-12