Koronawirus ponownie rzuca kłody pod start produkcji serialu Chucky, ponieważ zostanie ona przełożona na późniejszy termin niż jesień tego roku.

Świat telewizji nadal ogarnia wielki chaos i problemy związane z epidemią koronawirusa. Ostatnio na covid-19 zaraził się Robert Pattinson odgrywający rolę Batmana, co mocno wpłynęło na reakcję ekip produkcyjnych innych projektów.

W tym właśnie serial Chucky nieco później trafi na plan zdjęciowy, aczkolwiek nadal ma mieć swoją premierę w 2021 roku!

Ale są także pewne pozytywy, które fanom Child’s Play przekazał producent serialu Chucky, czyli Nick Antosca:

„Don Mancini napisał wspaniały serial. Prowadzi go i za to dostał świetny pokój dla scenarzysty. Ostrożnie podchodzę do szczegółów, ale pracujemy nad tym każdego dnia. Jako fan Chucky’ego, powiem po prostu, że jestem szczęśliwy, że Brad Dourif wrócił jako Chucky, a także kilka innych znanych postaci i myślę, że starsi fani pokochają to, co zrobi Don – a także zbierze nową publiczność. Chucky będzie przerażający, zabawny i bardzo inteligentny. Nikt nie zna Chucky’ego lepiej niż on [scenarzysta – przyp. red], a on sam ponownie przekracza granice. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą to w przyszłym roku”. – powiedział Antosca dla portalu io9.