W ostatnim czasie pojawiły się nowe informacje mówiące o tym, że produkcja nadchodzącego serialu Disney Plus “Ms Marvel” została przesunięta, aczkolwiek sama postać pojawi się w MCU przed premierą filmu.

Od kiedy koronawirus zaczął roznosić się po całym świecie, cała branża filmowa została wstrzymana. Wszelkie projekty zmuszone zostały wstrzymać produkcję, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa i zarażaniu obsady oraz ekipy. Według pewnej plotki, tyczy się to również nadchodzącej Ms Marvel, mającej pojawić się na Disney Plus.

Według artykułu Murphy’s Multiverse data nadchodzącej produkcji o Kamali Khan została przesunięta z listopada 2020 na marzec 2021. Produkcja serialu oryginalnie powinna się rozpocząć w sierpniu, ale została przesunięta na listopad w związku z nasileniem się pandemii. Teraz rozpoczęcie kręcenia serialu planowane jest na zimę 2020/2021 przez kontynuującą swoje żniwa sytuację z koronawirusem. Jednakże serial Ms Marvel od Disney Plus prawdopodobnie nie będzie pierwszą produkcją, w której zobaczymy Kamalę Khan.

W tym samym artykule mówi się, że Kamala Khan pojawi się w Kinowym Uniwersum Marvela przed debiutem jej własnej serii. Nie jest powiedziane, kiedy dokładnie pierwszy raz zobaczymy Kamalę, oraz czy będzie to w jednym z seriali Disney Plus, czy może jednak w którymś z filmów. Nadal również nie wiemy, kto zagra w roli Kamali.

Jakie jest Wasze zdanie na temat tej plotki? Jesteście jakkolwiek zaskoczeni przełożeniem daty produkcji Ms Marvel? W jakim filmie lub serialu myślicie, że Kamala zadebiutuje? Dajcie znać!