Twórca Stargirl, Geoff Johns, ujawnił nowe szczegóły dotyczące Eclipso i tego, jak mistyczna istota poprowadzi młodych bohaterów JSA do konfrontacji z własnym wewnętrznym mrokiem.

Geoff Johns ujawnił kilka zupełnie nowych szczegółów na temat Eclipso, jednego z głównych zagrożeń dla Justice Society of America w drugim sezonie serialu Stargirl. Podczas panelu serialu na wydarzeniu New York Comic Con wyjaśnił, co odróżnia tę mistyczną istotę od złoczyńców z pierwszego sezonu i jak zmusi JSA do konfrontacji z własnym wewnętrznym mrokiem.

„Dopiero zaczynamy go obsadzać, więc na razie go planujemy i mam też wspaniałe projekty od [projektanta kostiumów] L.J. Shannona na temat tego, jak będzie on wyglądał. Ale to takie inne, ciemniejsze, bardziej przerażające zagrożenie, ponieważ zagrożenie jest takie, że – Cindy to jedno i to właśnie ona posiada Czarny Diament i oczywiście zamierzamy to wykorzystać, ale rzecz w środku, ta istota, która jest uwięziona, pochodzi ze starożytności która karmi się własnymi grzechami i smutkiem ludzkości, strachem i ciemnością, jest uwięziona w tym Czarnym Diamencie i przebywa tam przez długi, długi czas i pragnie robić to, co robił już dawniej i ponownie pożywiać się mrokiem ludzkości.” – ujawnił Johns

Przed młodymi bohaterami JSA stoi nie lada wyzwanie, które będzie o wiele trudniejsze do przejścia niż złoczyńcy z pierwszego sezonu!