PODZIEL SIĘ

Według dzisiejszych doniesień Marvel Studios postanowiło przełożyć premierę filmu Black Widow z powodu panującej pandemii koronawirusa COVID-19!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

W ostatnim tygodniu mogliśmy informować Was o różnych zmianach dotyczących terminu premier nadchodzących filmów, jednakże zastanawiała nas wielka cisza po stronie Disney i Marvel Studios, dlaczego nadal nie zrobili żadnego ruchu w sprawie “Black Widow”?!

Aż do dzisiaj, gdy prawdopodobnie ta informacja zostanie niebawem potwierdzona, jak na razie piszą o niej duże amerykańskie portale.

Na twitterze zapanowała gorąca atmosfera i fani ciężko przyjęli do siebie tę informacje, ale zdrowie i bezpieczeństwo ludzi w aktualnych wydarzeniach jest naprawdę bardzo ważne! Chociaż istniała pewna teoria, iż Disney z Marvel Studios udostępni film na swojej platformie Disney+. Jednakże jest to raczej nieprawdopodobne, ponieważ platforma nadal nie jest dostępny na całym świecie (i w naszym kraju), a zapewne po godzinie od premiery, kopia pojawiłaby się na wszystkich portalach warezowych. Więc lepiej się wstrzymać, poczekać i zarobić te prawdopodobne 400 mln $.

W tym momencie jedynie możemy się zastanawiać, czy przełożenie premiery będzie miało również wpływ na pozostałe planowane filmy MCU?!