Piąty sezon Legends of Tomorrow bardzo się już rozwinął, a z odcinka na odcinek widzimy jak para DarhkAtom jeszcze bardziej rozkwita. Niestety jak już oficjalnie wiemy, Nora Darhk i Ray Palmer odejdą z serialu, a ostatni odcinek stworzył ku temu pewne podwaliny…

Część odcinka obracała się wokół umierającego Johna Constantine’a. Ray i Gary Green szybko próbowali pomóc Constantine’owi, a Ray nawet doprowadził Norę do walki. Nora – która od zeszłego sezonu jest skazana na rolę wróżki-matki chrzestnej – zabrała ze sobą swój najnowszy totem i próbowała (co się nie udało) sprawić, by życzyła sobie zdrowia dla Johna Constantine’a. Gdy Nora i mała dziewczynka odchodziły, Nora rzuciła w stronę Raya pewne spojrzenie.

Pod koniec odcinka Ray wyjawił Gary’emu i Constantine’owi, że zmaga się z jedną ważną decyzją – chce poprosić Norę o rękę. Gary i Constantine dobrze odpowiedzieli na wiadomości, argumentując, że Ray powinien to zrobić!

Jak myślicie, czy założenie własnej rodziny przez Norę i Raya sprawi, że opuszczą pozycję bohaterów, aby wrócić do normalności? Komentujcie!