PODZIEL SIĘ

Najnowszy odcinek The Flash pt. “Love is a Battlefield” przyniósł nam niesamowicie ciekawy zwrot akcji i prawdopodobnie pierwsze spojrzenie na nowego złoczyńcę szóstego sezonu!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Uwaga na spoilery!

W odcinku serialu The Flash, pt. „Love Is a Battlefield”, Barry prawie nie poznał swojej żony – i to nie bez powodu. W końcu kiedy Iris została wessana do lustra w McCullouch Tech w zeszłym tygodniu, jak dotąd nigdy go nie opuściła, a w jej ciele znajduje się ktoś całkiem inny!

Przez cały odcinek „Iris” wykonywała całkowicie inne ruchy niż te, do których nas wszystkich przyzwyczaiła, co zaskoczyło również Barry’ego. Najpierw na śniadanie zrobiła pyszne naleśniki, mimo że była okropnym kucharzem. Podczas kolacji w ekskluzywnej restauracji mówiła płynnie po włosku. Następnie, gdy wyruszali na misję powstrzymania Amunet Black i jej chłopaka Goldbelta, w międzyczasie wykonała ryzykowne ruchy, takie jak rozbicie butelki na głowie bandyty i zwartość do powstrzymania pozostałych zbirów.

Chociaż odcinek nie ujawnił prawdziwej tożsamości osoby podszywającej się pod Iris, to jednak łatwo można się domyślić, że będzie to osoba związana z McCulloch Tech. Sama nazwa firmy wskazuje na Evana McCullocha, czyli komiksowego Mirror Mastera (wcześniej w serialu znany jako Sam Scudder). Istnieje zatem szansa, że Eva McCulloch będzie wcielała się w rolę wspomnianego lustrowego złoczyńcę i to właśnie ona skradła ciało Iris. Warto również przeczytać mój wcześniejszy artykuł, w którym to pisałem o Evie i jej prawdopodobnej roli! Czyżby to właśnie z nią drużyna The Flash będzie musiała się uporać w finale tego sezonu? Komentujcie!

A o tym, iż Efrat Dor zadebiutuje jako Eva McCulloh, pisałem już w listopadzie! Dla przypomnienia zapraszam do tego artykułu:

Efrat Dor jako Eva McCulloh w 6. sezonie The Flash! Czyżby nowa Mirror Master?