Na materiałach z gry Marvel’s Spider-Man, które widzieliśmy dotychczas, główny bohater miał na sobie ten sam kostium. Wcześniej studio Insomniac Games nie wspominało, że Morales będzie miał dodatkowe stroje do wyboru, jednak teraz już wszyscy wiemy, że tak właśnie będzie. W końcu to właśnie kostiumy i ich zdobywanie stanowiło sporą atrakcją w grze Marvel’s Spider-Man z 2018 roku.

Dwa dodatkowe kostiumy pojawią się jako bonus do “Launch Edition” gry. Niestety, na ten moment widzieliśmy tylko jeden z nich, wygląd drugiego nie został ujawniony. Bardzo możliwe, że ukryty kostium będzie możliwy do odblokowania na pewnym etapie rozgrywki, dlatego jego wygląd nie ujrzał światła dziennego. Na poniższej grafice możecie zobaczyć strój nazwany “The T.R.A.C.K Suit”.

Pozostaje jednak pytanie, ile strojów dostanie Miles Morales. Możemy podejrzewać, że mniej niż Peter Parker w grze z 2018, ponieważ przygody Moralesa nie są traktowane jako sequel poprzedniej części, tylko osobna, nieco bardziej okrojona historia. Mimo to, na pewno nie musimy martwić się o ich wygląd – studio udowodniło, że w sposób mistrzowski potrafi oddać detale na każdej części garderoby postaci.