Zatanna, mistrzowsko operująca magią czarodziejka z uniwersum DC, która działała jako członek Justice League i JL Dark, według najnowszych plotek już niedługo może doczekać się filmu – tak twierdzi Jeremy Conrad w artykule dla DCEU Mythic.

Pomysł na solowy film o Zatannie krążył po sieci już kilka razy – ostatnio w 2018 roku – a ponadto jakiś czas temu do Internetu trafiły plotki o tym, że czarodziejka miałaby pojawić się w The Suicide Squad” Jamesa Gunna, ten jednak szybko je zdementował. Możliwe, że film będzie jednym z dwóch tajemniczych projektów, które zapowiadano na stronie eventu DC FanDome.

W komiksach wiele łączyło Zatannę i Johna Constantine’a, na ten moment nie wiadomo jednak, czy jego postać pojawiła by się w jej filmie. Według Conrada „Zatanna” byłaby tworem oddzielnym od serialu „Justice League Dark” tworzonego dla HBO Max. Matt Ryan, który wcielał się w rolę Constantine’a zarówno w skupionym na nim serialu, jak i w uniwersum Arrowverse chętnie zobaczyłby spotkanie jego postaci i Zatanny:

Relacja z Zatanną to coś, czego jeszcze nie było w live-action. To postać, którą bardzo chętnie zobaczyłbym u boku Johna.

Czekacie na film o Zatannie? Dajcie nam znać!