Są takie miejsca na ziemi, które można odwiedzać i kilkanaście razy dziennie, lecz co jeśli nigdy nie możemy tam natrafić na to, co interesuje nas najbardziej? Mowa oczywiście o świecie komiksów i książek o tematyce superbohaterów, które niestety w lokalnym antykwariacie ciężko jest dostać, jednakże na ratunek przybywa nam sklep internetowy z książkami używanymi!

W którym to możemy znaleźć mnóstwo tytułów z ulubionymi bohaterami DC Comics czy Marvela. Oczywiście sklep ten działa i w drugą stronę, bo w bardzo prosty sposób możemy pozbyć się swoich tytułów i nie trzeba ograniczać się tylko do gatunku fantastyki.

Ponieważ internetowy sklep książek ma w swoich zasobach takie gatunki jak:

  • Biografia
  • Fantastyka
  • Biznes
  • Kryminał
  • Literatura faktu
  • Poradniki
  • Zdrowie, rodzina i związki

W sklepie skupszop już na głównej strony możemy zauważyć w jak prosty i łatwy sposób możemy sprzedać swoją książkę, która zalega nam w domu, a chcielibyśmy oczywiście zarobić na nowe tytuły:

Sklep z ksiązkami używanymi skupszop.pl

Zainteresowanym zakupem nowych tytułów książek czy komiksów możemy polecić parę naprawdę niezłych tytułów w okazyjnych cenach:

Batman Mroczny Rycerz T.1 Nocna trwoga – używana w bardzo dobrym stanie 25,91 zł (nowa 55,03 zł).

Nowe DC Comics przedstawia kolejną serię przygód Mrocznego Rycerza i zaczyna od mocnego uderzenia. W pierwszym tomie serii Mroczny Rycerz. Nocna Trwoga więźniowie Azylu Arkham zostają nawiedzeni przez nieznaną, mroczną siłę. Z placówki ucieka grupa szaleńców (wśród nich tak groźni złoczyńcy jak Two-Face, Strach na Wróble czy Szpony z Trybunału Sów), która zaczyna grasować na ulicach Gotham City. Batman musi działać szybko – życie niewinnych ludzi jest zagrożone i trzeba czym prędzej zdemaskować łotrów stojących za całym tym chaosem. Czy Bruce Wayne zdoła przeżyć to starcie i odkryć prawdę? Może ona leżeć w bardzo zaskakującym miejscu… Twórcami serii Batman – Mroczny Rycerz są: artysta o kanadyjskich korzeniach David Finch (New Avengers) związany nie tylko z komiksem, ale również z przemysłem filmowym oraz brytyjski pisarz i scenarzysta Paul Jenkins (Inhumans, Objawienia, Wolverine: Geneza). Tekst, podobnie jak w większości albumów o Batmanie wydanych w ramach kolekcji Nowe DC Comics, przełożył na polski Tomasz Sidorkiewicz.

Niezwykła historia Marvel Comics – używana w bardzo dobrym stanie 19,67 zł (nowa 46,42 zł).

Pozycja odczarowująca wizerunek Marvela jako wspaniałego, życzliwego dla swoich twórców oraz najlepszego pod słońcem miejsca do pracy. Tak, Marvel jest po prostu jedną z wielu korporacji i działa na takich samych zasadach, co inne jej podobne firmy. Co jednak ciekawe, to przy tak wielkim chaosie organizacyjnym, szukaniu nowych opcji zarobku oraz działaniu po całkowitym omacku w sferze marketingowej czy dystrybucyjnej, Marvelowi udało się przez te wszystkie lata tworzyć wspaniałe historie. Czasami było ich więcej, czasami mniej, ale Marvel miał ogromne szczęście do ludzi, którzy tam pracowali. Czy oni mieli szczęście do tego, że Marvel był ich pracodawcą? Interpretacja zależy już chyba tylko od czytelnika. W tak trudnym i właściwie młodym biznesie jakim są komiksy wydaje się, że Marvel i tak stanowił szczyt rozwoju. Szkoda jedynie tego, że nie potrafił sam zadbać o swoją historię. Choć i o tym trudno tu mówić, jeśli firmą zarządza tak wielu ludzi z których większość myśli tylko o szybkim zarobku.

Marvel Avengers. Kompletny przewodnik – używana w bardzo dobrym stanie 30,59 zł (nowa 66,03 zł).

Gdy kilkadziesiąt lat temu Stan Lee i Jack Kirby przygotowywali pierwszy numer serii o najpotężniejszych ziemskich bohaterach, nikt w Marvel Comics nie przypuszczał, że nowy tytuł podbije serca czytelników, a potem widzów, na całym świecie. Ten przewodnik to obowiązkowa pozycja zarówno dla wiernych fanów superbohaterów, jaki i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją komiksową przygodę. Przekopując się przez tysiące stron i setki numerów, autorzy przedstawiają emocjonującą i niekiedy nieco skomplikowaną historię Avengers i Marvel Comics. Poznaj oryginalny skład Avengers w ich pierwszych przygodach, gdy jeszcze jako samotni bohaterowie Iron Man, Thor, Wasp, Ant-Man i Hulk musieli powstrzymać intrygę Lokiego. Dowiedz się, o co spierali się Kapitan Ameryka i Iron Man, dlaczego Hank Pym musiał odejść z grupy i kto doprowadził do rozwiązania drużyny. Dzięki temu przewodnikowi zrozumiesz, co kryje się za kultowym wezwaniem: „Avengers, zbiórka!”.

Metoda odsprzedaży swoich książek jest naprawdę bardzo korzystna, zwłaszcza dla osób niebędących kolekcjonerami. Nie raz i nasza redakcja korzysta z takiej formy sprzedaży przeczytanych już tytułów. No i oczywiście taką samą drogę obieramy przy poszukiwaniu nowych książek, bo warto je czytać, naprawdę warto!