Wielu fanów z niecierpliwością czeka na kolejne pojawienie się Supermana, ale kolejna filmowa przygoda Man of Steel została podobno wstrzymana, gdy Warner Bros. i DC Comics planowali film “Supergirl”, który nie byłby powiązany z serialem stacji The CW z Melissą Benoist. Ale teraz pojawiły się nowe plotki głoszące, że film o Dziewczynie ze stali utknął w martwym punkcie ze względu na produkcję kolejnego filmu z Supermanem!

Według nowego raportu Heroic Hollowood, Warner Bros. wstrzymał prace nad planowanym filmem Supergirl. Raport wskazuje, że nie ma sensu myśleć o pojawieniu się Supermana w innych filmach WB-DC za pomocą Supergirl, dlatego studio ponownie skupiło się na planach realizacji filmu z Clarkiem Kentem.

Nie ma jeszcze słowa na temat tego, czy Henry Cavill powróci do roli Supermana w takim projekcie, chociaż wielu fanów kontynuuje kampanię, aby gwiazda Wiedźmina powróciła do uniwersum DC. Nawet sam aktor wyraził chęć powrotu do tej roli.

Jednak być może Henry Cavill najpierw pojawi się w filmie Black Adam, tuż obok The Rocka, bo jeśli miałby powstać solowy film o Supermanie to pewnie trafi do kin dopiero w 2024 roku.