Pierwsze zdjęcia z “Helstroma” zapowiadają ciemną stronę Uniwersum Marvela!

Chociaż Agenci TARCZY zmierzają ku końcowi, a Marvel Studios zabiera się za swoje seriale dla platformy Disney Plus, to istnieje pewien projekt serialu Marvel Television, który nadal będzie poza Disney Plus pomimo skasowania takich seriali jak Runaways czy odwołanie planowanego Ghost Ridera.

Helstrom zapowiadany jest na październik z dziesięcioodcinkowym sezonem na platformie Hulu. W lutym ukazały się zdjęcia z planu, a teraz fani mają okazję przyjrzeć się dokładniej nadchodzącej produkcji.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć ukazujących, jak będą wyglądały postacie, m.in.: Sydney Lemmon jako Ana Helstrom i Tom Austen jako Daimon Helstrom, Elizabeth Marvel jako Victoria Helstrom, Ariana Guerra jako Gabriella Rosetti, June Carryl jako Dr. Lousie Hastings, Robert Wisdom jako “Caretaker,” oraz Alain Uy jako Chris Yen.

Tak wygląda opis serialu:

Daimon i Ana Helstrom są dziećmi tajemniczego i potężnego seryjnego zabójcy. Rodzeństwo ma skomplikowaną dynamikę, jako że namierzają to, co najgorsze w ludziach — każde z ich własnym nastawieniem i umiejętnościami.”

Za stworzenie oraz produkcję serialu odpowiadają Paul Zbyszewski, Karim Zreik i Jeph Loeb.

Macie w planach spędzenie październikowego wieczoru przy Helstromie? Co sądzicie o zdjęciach z serialu? Pochwalcie się przemyśleniami w komentarzach!