Pedro Pascal przyznał, że zdecydowanie woli pracować na planie z Gal Gadot niż z Baby Yodą w trakcie zdjęć do “Mandaloriana”.

Jako tytułowa postać jednego z najlepszych seriali Disney +, “Mandaloriana” oraz antagonista w nadchodzącym filmie “Wonder Woman 1984”, Pedro Pascal ma okazję pracować z naprawdę interesującymi gwiazdami. Okazuje się jednak, że nawet Baby Yoda nie jest w stanie dorównać urokowi Gal Gadot, wcielającej się w rolę Wonder Woman.

“Zawsze wybrałbym współpracę z Gal, mając do wyboru każdą istotę w galaktyce.” – zwierzył się w rozmowie z Entertainment Weekly“Jednak trzeba przyznać, że Baby Yoda jest dobrym partnerem na planie. Poza tym, przy nim zawsze czuje się wysoki.”

Pascala zobaczymy w roli Maxwella Lorda w sequelu Wonder Woman. Lord będzie współpracował z Cheetah, aby pokonać Wonder Woman i Steve’a Trevora. Przez wybuch pandemii, premiera filmu została przesunięta z lipca na październik.

Aktor pojawi się również w 2. sezonie “Mandaloriana”, który pojawi się na platformie Disney + również w październiku – jest to jeden z  projektów, którego data premiery nie została przesunięta przez koronawirusa.