PODZIEL SIĘ

Zoe Kravitz wcielająca się w Catwoman w nowym Batmanie uznała, że Robert Pattinson idealnie pasuje do roli Mrocznego Rycerza.

“The Batman” to produkcja, która napotkała na swojej drodze kilka problemów. Oryginalnie miał być to film współtworzony i wyreżyserowany przez Bena Afflecka, który miał się również wcielić w Batmana. Jednak w pewnym momencie aktor zupełnie stracił serce do roli i filmu, więc przekazał swoje obowiązki Mattowi Reevesowi, a rolę Mrocznego Rycerza powierzył Robertowi Pattinsonowi. Zoe Kravitz, która również zagra w “The Batman” postanowiła wypowiedzieć się na temat aktorstwa Pattinsona.

W zeszłym roku ujawniono, że Zoe Kravitz wcieli się w rolę Catwoman. Na ten moment nie wiemy, jak wielki wpływ będzie miała ta postać na fabułę. Podczas ostatniego wywiadu dla Variety, aktorka przyznała, że Pattinson idealnie nadaje się do roli Batmana.

“Po pierwsze, jest naprawdę znakomitym aktorem. Jest znany przez film dla nastolatek, ale przez lata bardzo ciężko pracował i czynił postępy. Ma w sobie tajemniczość postaci – widzimy Bruce’a Wayne’a, a gdzieś w jego cieniu czai się Batman, który zmaga się z wieloma demonami. Robert idealnie wpasowuje się w ten klimat. Poza tym, świetnie wygląda w kostiumie. Ma idealną szczękę, która zostaje jeszcze bardziej uwydatniona przez maskę. Daje z siebie na planie 200% i to jest wspaniałe. Wiecie, rola Batmana jest naprawdę trudna – wymagania, które ci stawiają, są naprawdę wysokie. Taka rola wymaga kreatywności i ogromnego samozaparcia. Trzeba oddać wielowymiarowość postaci. Robert podjął wyzwanie i cały czas wpada na nowe pomysły jak najlepiej pokazać złożoność Bruce’a Wayne’a. Jest naprawdę świetnym Batmanem.”

Czekacie na kolejną kreację Batmana w wykonaniu Roberta Pattinsona? Dajcie znać w komentarzach!