PODZIEL SIĘ

Wiele ostatnio mówi się o showbiznesie, gdy panująca epidemia koronawirusa zagroziła i wielu produkcjom i przełożyła nie tylko ich premiery kinowe, ale także produkcyjne. Wirus niestety dotknął także seriali, które musiały przerwać nagrania do nowych odcinków. Jednakże fani Legends of Tomorrow mogą spać spokojnie!

Oczywiście jak wiemy już od ubiegłego tygodnia, aktualnie środowa emisja Legends of Tomorrow wraz z serialem The Flash została przełożona na późniejszy termin. Jednakże to nie sprawia, iż musimy się martwić o zakończenie jego piątego sezonu!

We wtorek pewien fan zapytał Marca Guggenheima – producenta wykonawczego serialu LoT, o aktualny status piątego sezonu i stan jego realizacji. Producent odpowiedział stanowczo i uspokoił pytającego jak i pozostałych fanów śledzących jego twitterowy profil:

„Udało nam się ukończyć produkcję tego sezonu, a postprodukcja rozwijała się szybko dzięki naszemu niesamowitemu zespołowi” – napisał Guggenheim.

I tak 14 odcinek pt. “Swan Thong” będzie finałem piątego sezonu, a aktualnie wyemitowano 7 odcinków, a nie 8 jak wiele osób uważa… Oficjalnie jak to wspominał Marc Guggenheim, Kryzysowy odcinek nie wlicza się do numeracji w tym sezonie, pamiętajcie o tym!