Premiera drugiego sezonu serialu „Pennyworth” zbliża się wielkimi krokami, a twórcy właśnie zaprezentowali nam kolejną jego zapowiedź!

Wydarzenia z najnowszego sezonu będą działy się rok po finale pierwszej części przygód Alfreda Pennywortha, który postanowi wyjechać ze swojego obecnego miejsca zamieszkania.

Oprócz odtwórcy głównej roli, Jacka Bannona, powróci także Ben Aldridge, Emma Paetz, Hainsley Lloyd Bennett, Ryan Fletcher, Paloma Faith, Jason Flemyng i Polly Walker. W najnowszym sezonie zobaczymy także wiele nowych postaci, a jednej z nich na pewno nie trzeba przedstawiać fanom Mrocznego Rycerza – do obsady dołączył Simon Manyond, który odegra rolę Luciusa Foxa.

Drugi sezon zadebiutuje na stacji Epix już za lekko ponad miesiąc, bo 13 grudnia, a chwilę później pojawi się również z naszymi napisami 😉 Drugi odcinek zobaczymy 20 grudnia, a dwuczęściowy finał połowy sezonu 27 grudnia. Niestety na dalszą część jeszcze trochę poczekamy, ponieważ ze względu na pandemię koronawirusa wstrzymane zostały prace na planie.