Chociaż prawie wszystkie seriale pauzują z powodu epidemii koronawirusa, a o nadchodzącym crossoverze nadal nie wiemy zbyt wiele i czy w ogóle w tym roku się odbędzie, to inne portale starają się przewidzieć jego fabułę!

Tak naprawdę ciężko będzie przebić to, co widzieliśmy w Crisis on Infinite Earths – ilość zwrotów akcji, dramaturgii czy różnych niesamowitych gościnnych występów. Do tego wszystkie znane nam Ziemie zostały połączone w Earth-Prime, jednak nie do końca, bo znani nam bohaterowie żyją w niewiedzy o istnieniu multiwersum, które przedstawi nam nadchodzący serial Stargirl, którego akcja będzie działa się na Ziemi-2.

Według najnowszych plotek nadchodzący w tym roku lub w kolejnym crossover po raz kolejny połączy nowo utworzone Ziemie! Jak wiemy, swoją ziemię mają takie seriale jak Doom Patrol, Titans, Swamp Thing, ww. Stargirl oraz nadchodzący serial Green Lantern w HBO Max.

Byłoby ciekawie zobaczyć kolejne seriale w jednym epickim crossoverze, zwłaszcza takich bohaterów jak członków grupy Doom Patrol. Z pewnością taki zestaw bohaterów byłby przydatny do walki np. z najeźdźcami z planety Apokolips z Darkseidem na czele. A jak Wy uważacie, czy kolejne łączenie ziem ma sens?!